نوشته شده در دکوراسیون و چیدمان

خلق یک مجموعه دکوراسیونی رویایی

خلق یک مجموعه دکوراسیونی رویایی منتشر شده در خرداد ۲۹, ۱۳۹۶ارسال دیدگاه

مجموعه های دکوری با  هدف یک رویا خلق شد و آن و هم رویای لبخندی عمیق از ته دل … ‪“لذت یک انتخاب درست‪” دقیقا در همین جا معنی پیدا می کند. برای رضایت بیشتر از زندگی ما با این پیشنهاد امده ایم که فضای اطراف و محل زندگی خود را بهتر کنید.

5

شاید برای خیلی از مخاطبان ما این امر کمی رویایی و دور از واقیت به نظر برسد اما ما این مهم را رسالت خود کرده ایم و سعی داریم با کاهش ‪وقت ، پول و انرژی صرف شده برای انتخاب و خرید دکوراسیون به تغییر و بهبود ان کمک کنیم تا شاید بتوانیم در طول سالیان جامعه ای با نشاط تر ، صمیمی تر و با روحیه ای قوی و امیدوار تر به آینده داشته باشیم.

برای صرفه جویی در وقت، پول و انرژی مردممان در خرید مبلمان و دکوراسیون و تجربه ی ‪“‬لذت یک انتخاب درست‪”‬ راه حل های جدیدی ارایه میدهیم، با انتخاب آنلاین و مقایسه جزییات دقیق محصول مورد نظرتان می توانید انتخابی درست را تجربه کنید که همراه با صرفه جویی در وقت و انرژی شماست و با دریافت تخفیفات و خدمات ویژه مانند حمل رایگان(برای برخی محصولات) حس لذت خود را تکمیل کرده و در پول خود نیز صرفه جویی کنید.

بهتر است بدانید که مجموعه با خرید تزئینیتمام نمی شود و این تازه شورع راه است. مجموعه ها قصد دارند تا در آینده ای نچندان دور با برگزاری مسابقات و همایش ها سهمی در ارتقای کیفی دانش جمعی نسبت به مقوله مبلمان و دکوراسیون داشته باشد و به این بهانه نیز شاید قدرت اجرایی کردن طرح های دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه را داشته و در اجرایی و ایرانی شدن مبلمان و فضای زندگی مردم کشورمان نقشی داشته باشدوبسایت برانیکو سعی دارد تا با بالابردن سطح دانش فنی(ویکی نیکو) و بصری(مقاله و عکس ها) مخاطبان نسبت به دکوراسیون دقت انتخاب را در میان طیف وسیعی از گزینه ها ی موجود در بازار بالا ببرد و در راستای این هدف دست به تولید و گردآوری مطالب و منابع مورد نیاز زده و آن را به مخاطب خود تقدیم می کند.تیم برانیکو تشکیل شده از متخصصان برتر مبلمان ، دکوراسیون و طراحی داخلی تا بتواند گزیده ای از برترین طرح ها را با کیفیت و قیمت قابل قبول برای مردم عزیز کشور فراهم کند. اعتماد سازی در کیفیت و تطابق جنس فروخته شده و تحویل داده شده و رعایت اصل وقت شناسی در تحویل کالا و خدمات وعده داده شده از سوی ما یک اصل مهم و اساسی است.از دیگر گروه های اصلی و اساسی برانیکو می توان به تیم تخصصی برنامه نویسی که وظیفه اصلیشان بومی سازی وبسایت با فرهنگ خرید مبلمان و خرید اینترنتی در ایران بود اشاره کرد تا گروه عکاسی و معماری داخلی و اجرا که در روزهای آتی از خدمات دیگر سایت خواهند بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *