نوشته شده در دنیای کودکان

شور و شوق در طراحی سیسمونی

شور و شوق در طراحی سیسمونی منتشر شده در تیر ۲۳, ۱۳۹۶ارسال دیدگاه

اوج شوق و ذوق و هیجان را فقط در چهره زوج هایی می توان دید که در انتظار تشریف فرمایی کودک خود لحظه شمای می کنند و یک به یک روزهای تقویم را ضربدر می زنند تا به روز موعود برسند. انتخاب سیسمونی و طراحی دکوراسیون مناسب برای این والدین مهربان خیلی کار سختی است و مهمترین چیزی هم که این کار را سخت می کند وسواسی است که این افراد نشان می دهند و می خواهند تا بهترین و زیباترین تزیینات و دکوراسیون را در اتاق کودک خود داشته باشند.تزیین تخت خواب نوزاد با پارچه حریری / عکس

در هر یک از اتاق ها یک ایده کارآمد و مفید پیاده سازی شده است که می تواند راهگشای والدینی باشد که به دنبال نمونه مدل برای تزیین اتاق خواب نوزاد خود هستند.

خیمه زدن چادری روی تخت خواب کودک با پارچه هایی که طرح و رنگ بچه گانه دارند علاوه بر اینکه سیسمونی و دکوراسیون اتاق را زیباتر جلوه می دهد باعث حس امنیت به کودک می شود و از تابیده شدن مستقیم نور به چشمان بچه جلوگیری می کند. برای این کار بهتر است از پارچه های حریری و شیشه ای استفاده کنید که راه ورود نور و دید کودک به بیرون به طور کامل کور نشود.

تزیین تخت خواب نوزاد با پارچه حریری

از تزیینات دیواری در اتاق کودک نوزاد خود اصلا غافل نشوید که معجزه می کنند و در مقایسه با دیگر تزیینات فانتزی اتاق خواب، معمولا قیمت کمتر و منصفانه تری دارند.

تزیینات دیواری اتاق کودک نوزاد، طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد / عکس
تزیینات دیواری اتاق کودک نوزاد

هنگام انتخاب و خرید تخت خواب کودک اگر امکانش را داشتید به سمت تخت خواب هایی بروید که علاوه بر ایجاد فضا برای استراحت بچه، در ذخیره سازی لوازم بچه هم مثل یک کمد کوچک و جادار بتوانند به کمک شما بیایند. تخت خواب نوزادی که در تصویر می بینید با فضای مخصوص نشیمن مادر با کشو و کانترهای جاداری که در دل خود دارد یک شاهکار تمام عیار است.

مدل جدید تخت خواب نوزاد، مدل سیسمونی اتاق نوزاد / عکس
مدل جدید تخت خواب نوزاد

همیشه در چیدمان اتاق نوزاد، تخت خواب را به دیوار می چسبانند و این تبدیل به یک رویه عادی شده است. ولی در نمونه مدل زیر تخت خواب نوزاد در وسط اتاق قرار داده شده است این باعث میشود کودک در هنگام حضور در تخت خواب خیلی حوصله اش سر نرود و سیسمونی هشت پا و دکوراسیون اتاق خوابش را زیر نظر بگیرد و بهانه گیری نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *