نوشته شده در دنیای مد

شیشه ای شبیه پوشیدن یک الماس

شیشه ای شبیه پوشیدن یک الماس منتشر شده در تیر ۱۴, ۱۳۹۶ارسال دیدگاه

در یک کشور دور از فرانسه، که در آن شاعران آواز غزل به زنان زیبا بودند، طلا و جواهر جورج فردریک با بدلیجات یک ایده از پوشش شیشه ای وجهی با خاص ایجاد پودر فلز. وجود دارد هیچ چیز ویژه ای در مورد پوشش شیشه ای با فلز، اما .. این پوشش خاص بود ایجاد، اثر رنگین کمان مانند غیر معمول در شیشه ای، که از آن ساخته شده نگاه درست مثل الماس!

شیشه ای می توانید تصور کنید که شبیه پوشیدن یک الماس. این ضربات ذهن من در واقع. الماس در نصف قیمت -okay، من می توانم این را تصور کنید، اما ده برابر ارزان تر؟ Unbeliveable!

آیا هیچ دلیل معتبر برای لباس شیشه ای به جای الماس geniuine وجود دارد؟ البته – اول از همه ممکن است غیر قابل قبول به پوشیدن الماس واقعی در نور روز. شما ممکن است نگران امنیت خود. ویتر ممکن است در مقابل شما باشد – به عنوان مثال – شما می توانید در ساحل، که در آن الماس واقعی acceptabel نمی شود. با این حال، جواهرات مصنوعی بیرنگ و براق است گران نیست در همه، شما می توانید تعداد زیادی از آن را می پوشند. . که نور را منعکس و منکسر در شیشه ای مانند آن نمیشد – برخی از آن حتی می تواند به طور مستقیم به بدن شما متصل می شود

جواهراتبدلی، به سادگی، عینک با وجهی بالا و یک فویل بسیار نازک در بسیار پایین قرار دارند ‘تی – چون شیشه ای الماس باشگاه کمتر refreactive – نور پس از عبور از، زمانی که در الماس واقعی انعکاس کامل درونی اتفاق می افتد

از ChatON گل سرخ بدلیجات تخت پایین (آن است که “shayton” تلفظ) می باشد. آنها اثر شفق قطبی Boreale ( “شفق شمالی”، که می تواند در قطب شمالی دیده می شود که میلیون ها ذرات یون وارد محافظت نشده با فضای میدان مغناطیسی). این تنها یک ماده از پراکندگی فیزیک ساده است (HMM، نه همه ما این یادگیری در مدرسه)، و قوانین نور در قرن ۱۰ (در واقع در قرن ۱۷ دوباره کشف) کشف شد و آن را قرن ها به درخواست آن را به شیشه به زمان آن را مانند یک الماس (صحبت کردن در مورد جواهرات سنگ مصنوعی بیرنگ و البته) به نظر می رسد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] پس چه هستند آنها را برای کسانی که همه چیز sprkling کمی استفاده می کند؟ از ChatON گل رز دارای بسیاری از استفاده، مانند طلا و جواهر بدن (که برخی از آن حتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شنا کردن – یک نوع خاص از چسب آن را آب قابل مقاومت برای یک هفته یا باعث می شود، و آن را به نظر می رسد واقعا شگفت انگیز – در واقع من خیلی حیرت زده بود که من اولین بار شاهد این نوع از جواهرات بدن). آن را نیز در لباس رقص به عنوان جواهرات عروس استفاده می شود.

این سنگ ها واقعی طلا و جواهر سازان خواب. اما شما بهتر است به اندازه کافی پایدار باشد – شما ممکن است دهها هزار نفر از سنگ نیاز به تزئین صحنه و لباس، هنوز شما ممکن است تنها چند ده نیاز به ایجاد یک عشق به شکل قلب چیزی که کمی نزدیک ناف خود را. این واقعا سرگرم کننده و به نظر می رسد از آن فکر می کنم.

نام تجاری شناخته شده برای تولید چنین کریستال (البته) کریستال سنگ. شما باید به راحتی آن را در اینترنت پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *