نوشته شده در دنیای کودکان

نقاط ضعف هنگام خرید سیسمونی

نقاط ضعف هنگام خرید سیسمونی منتشر شده در مرداد ۴, ۱۳۹۶ارسال دیدگاه

با توجه به اینکه اکثر افراد در خرید سیسمونی نقاط ضعفی دارند در این مقاله چند توصیه و پیشنهاد را بیان می کنیم که حاصل تجربه خیلی از کسانی است که خریدار و یا فروشنده وسایل نوزاد هستند .
دوران بارداری یکی از هیجان انگیزترین دوران زندگی خانم ها می باشد که بانوان محترم باید بدانند که قدم در مسیری می گذارند که در صورت نداشتن آگاهی و اطلاعات منجر به وارد آمدن لطمه های روحی و روانی و نیز خرید اشتباه که منجر به بلاء استفاده ماندن بعضی از جنس ها می گردد.

Image result for ‫سیسمونی‬‎
برای جلوگیری از این مقوله پیشنهاد ما به شما یعنی تجربه ما به شما این است که از همان ماه اول شروع به جمع آوری اطلاعات نمایند.

۱- اطلاعات مربوط به تغذیه دوران بارداری که می توانید با تهیه دو یا سه کتاب مثل نه ماه انتظار شیرین و رموز تغذیه در دوران بارداری و غیره بدست آورید.
ما خرید شما را به چهار بخش تقسیم می کنیم که زمانبندی های مشخص باعث می شود در هر بخش بهترین تصمیم و ایده آل ترین خرید را اجرا نمائید. در صورت اجرا خانم ها در ماه هفتم به بعد با یک روحیه بسیار بالا و همچنین حداقل هزینه های اقتصادی به استقبال به دنیا آمدن کودکشان می روند. لطفا این زمانبندی را رعایت نمایید تا خرید خوبی داشته باشید.

۲- اطلاعات مربوط به طراحی دکور اولیه اتاق کودک که می توانید از سایت های خارجی استفاده کنید. در این مورد باید رنگ اتاق و همچنین رنگ سرویس چوب خود را انتخاب نمائید. این اطلاعات را شما باید تا ماه سوم تکمیل نمایید و نهایتا تا ماه چهارم خرید سیسمونی چوب شما به اتمام رسیده باشد.
در قدم بعدی تهیه اقلام بزرگ مثل سرویس کالسکه و کریر و ساک لوازم، صندلی غذا، روروئک، تخت و پارک، گهواره، تاب برقی، نی نی لای لای می باشد به علت وجود مارک های متنوع در بازار شما باید اطلاعات بسیار دقیقی از این نوع جنس ها بدست آورید. مثلا کالسکه های اروپایی به صورت تکی در فروشگاه های معتبر ارائه می شود و گاها قیمت یک کالسکه معادل با یک سرویس هفت تیکه چینی می باشد. این اطلاعات را شما می توانید با بازدید از چند فروشگاه در نقاط مختلف تهران بدست آورید، البته فقط چند فروشگاه. این خرید شما باید تا ماه پنجم انجام شود تا ایده آل ترین حالت خود را طی کند.

مرحله بعدی خرید شما شامل اقلام ریزی مثل انواع شیشه و پستانک، انواع ست های بهداشتی و پزشکی مثل درجه تب، پماد بینی، سرنگ داروخوری، انواع مایحتاج کودک مثل ظروف غذا، انواع لوازم مادر مثل سوتین شیردهی، شیر دوش که شما می توانید این مرحله از خریدتان که بسیار پیچیده است را با بازدید از سایت مرجعی مثل مادرکر و داشتن اطلاعات درباره مارک های مختلف سامر Summer  که بهترین وان های حمام را تولید می کند و Avent که شیشه های قابل قبولی دارد و مدلا پرفروش ترین شیردوش جهان است و First Years که ایمن ترین لوازم برای کودک زیر یک سال را طراحی کرده است را بدست آورید. توجه داشته باشید که این مرحله از خرید شما می توانید بسیار پیچیده و طولانی شود. ولی باید آگاهی کامل از چگونگی استفاده از لوازم صورت پذیرد. این مرحله از خرید باید تا ماه هفتم تکمیل شود اما شما هنوز هیچگونه لباس تهیه نکرده اید. نگران نباشید چون این مرحله بسیار ساده و آسان است. همیشه اشتباه نود درصد از افراد از این شروع می شود که اولینخرید سیسمونی را با لباس آغاز می کنند توجه داشته باشید که شما می توانید فقط لباس های کودک خود را از کشورهای همسایه اگر عازم سفر هستید تهیه کنید در غیر این صورت خرید هر نوع لوازم کودک شامل کالسکه و اقلامی مثل شیشه و دیگر محصولات از کشورهای همسایه با اشتباهی بسیار بزرگ مواجه می شوید به این دلیل که نتوانسته اید اطلاعات سالمی از آن جنس بدست آورید و حمل و نقل بسیار سخت و سنگینی دارد.
مرحله چهارم که مربوط به پوشاک کودک شما می باشد شامل زیرپوش با مارکهایی مثل آشور و غیره لباسهای تایلندی چند تیکه سرهمی های متفاوت کاپشن های سرهمی گرم است و تنها نکته قابل ذکر تطابق سایز و سن کودک هنگام استفاده از این لباسها می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *