نوشته شده در دنیای مد

هدیه هایی بی نظیر برای تولد عزیزانمان

هدیه هایی بی نظیر برای تولد عزیزانمان منتشر شده در مرداد ۱۴, ۱۳۹۶ارسال دیدگاه

بی شک خرید جواهرات به مناسبت های متفاوت بهترین گزینه است  . اما آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که تصمیم خودتان را برای خرید انگشتری مناسب برای روز مادر گرفته باشید ولی با نگاهی دقیق تر به جواهرات مادرتان ,متوجه شده باشید که شاید بهتر باشد که این گزینه ی جذاب و خوشایند را تغییر دهید و به فکر هدیه ای دیگر باشید !

Image result for ‫جواهرات‬‎
کمی بیشتر تامل کنید ، نیازی به این کار نیست . اگر تا به حال مادر شما زیورآلات گوناگونی از جنس فلزات گران بهای متفاوت مزین به الماس ، یاقوت یا دیگر سنگ های جواهر داشته است این بار با یک ایده ی ناب می توانید به راحتی او را غافلگیر کنید .


یکی از دوست داشتنی ترین هدایا ، انگشتری مزین به چندین سنگ گران بهاست که هر یک یادآور یکی از فرزندان مادر شما می باشد . در این جا چگونگی برنامه  ریزی برای تهیه ی این هدیه ی گران بها را برایتان شرح میدهیم .
گام اول
جواهر فروشی یا وب سایتی را پیدا کنید که سفارش ساخت این گونه انگشتر ها را بر عهده می گیرند .
گام دوم
لیستی از سنگ های ماه تولد فرزندان خانواده ( خواهر و برادرهایتان ) را تنظیم کنید .برخی افراد ترجیح می دهند تنها سنگ ماه تولد فرزندان را در این لیست بگنجانند اما ایده ی افزودن سنگ ماه تولد مادر و پدر نیز بسیار جالب است .
گام سوم
در صورت دسترسی به یک طراح جواهر از او بخواهید طرحی متفاوت با استفاده از تلفیق این سنگ ها را برایتان طراحی کند . از آنجایی که امکان دارد این سنگ ها دارای رنگ های متفاوت باشند ، یک طرح جواهر با آگاهی از نحوه ی چیدمان رنگ های مختلف در کنار یکدیگر ، می تواند طرحی دلنشین تر را ارایه دهد .
گام چهارم
در بسیاری از جواهر فروشی ها چنین انگشتر هایی با سنگ های مصنوعی به فروش می رسند اما استفاده از سنگ های اصل ، ارزش عاطفی انگشتر را بالا می برد ، در ضمن قیمت انگشتر های مزین به سنگ های اصل چندان هم گران تر نیست .
توصیه
هنگام سفارش انگشتر اندازه ی سنگ ها را نیز متذکر شوید . سنگ های ۱/۵ تا ۲ میلی متری کوچک هستند . در صورت سفارش سنگ های ۲/۵ تا ۳/۵ متری تاثیر نهایی کار چشمگیرتر خواهد شد .
اخطار
از آنجایی که این انگشتر ، مزین به سنگ های طبیعی گوناگون با درجه سختی متفاوت است در مقایسه با دیگر انگشترها که مزین به یک سنگجواهرات مدرن با درجه سختی مشخص هستند ، آسیب پذیر تر به شمار می آید در نتیجه هنگام شستشو ، استفاده و نگهداری آن می بایستی دقت بیشتری صورت گیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *