نوشته شده در دنیای مد

گردنبند مخصوص گردن کوتاه

گردنبند مخصوص گردن کوتاه منتشر شده در مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ارسال دیدگاه

برای خرید گردنبند باید به نکاتی توجه کنید که زیور الاتی که برای گردن شما استفاده شده است گردن شما را زیبا کند و متناسب با فرم گردن شما باشد

اگر گردن بلند و خوش فرمی دارید می توانید از گردنبندهایی که به دور گردن مثل دستبند بسته می شوند استفاده کنید. این مدل گردنبندها گردن شما را مناسب تر نشان می دهد.


اگر گردن شما خیلی باریک و بلند است هرگز از گردن بند طلا های طوقی شکل با پهنای کم استفاده نکنید.
اگر گردن کوتاهی دارید می توانید از ترکیب دوتایی گردنبندهای ظریف استفاده کنید، البته توجه داشته باشید با یقه هفت یا مدل یقه های باز ست کنید. همچنین بلندی گردنبندتان باید تا بالای سینه باشد.
اگر گردن بلند ومناسبی دارید می‌توانید از گردنبندهایی که به دور گردن مثل دستنبند بسته می‌شوند استفاده کنید. این مدل گردنبندها گردن شما را مناسب‌تر نشان می‌دهد.
گردنیند خود را متناسب با یفه لباس خود انتخاب کنید زیرا یک اصل در انتخاب گردنبند است
اگر یقه بسته مانند یقه پولو پوشیده اید می‌توانید گردنبندهای بلند و چند تایی پر زرق و برق را با هم بپوشید اما زنجیرها و آویزهای کوچک بر روی این یقه کم ارزش و بد به نظر می‌رسند.
اندازه گردنبندتان طوری باید باشد که بالای یقه لباستان قرار گیرد، هرگز گردبندتان را روی مرز یقه قرر ندهید زیبایی زیبایی یقه و گردنبنتان گرفته می‌شود.
فرم اندام بالا تنه خود را در نظر بگیرید و از گردنبند متناسب اندام خود استفاده کنید
اگر شانه‌های مایل یا چاقی دارید، از گردنبندهای ظریف رشته‌ای مهره دار یا مدل‌های مکعبی و گردبندهایی که با تکه‌های هندسی درست شده است، استفاده کنید.
نکات کلی در استفاده از گردنیند
تعداد زیادی زنجیرهای طلا را با هم به گردنتان نیاویزید.
گردنبندهای بزرگ و شلوغ را با گوشواره‌های غول‌پیکر نپوشید حتی اگر از یک ست باشند.
زمان خرید گردنبند کوتاه به این نکته توجه کنید که این گردنبند را برای لباس با چه نوع یقه ای تهیه می کنید. لباس که یقه آن خیلی بسته است با گردنبند های ۲۵ سانتیمتر به بالا مناسب تر است.
در حالیکه اگر یقه شما باز است بهتر است گردنبندتان کوتاه و ضخیم باشد.
گردن بند سایز ۶۰این سایز چون سایز بلندی است بدون پلاک بر روی لباس پوشیده میشود؛ میتوان این گردنبند را گره زد و دوباره پوشید تا جلوه ی بهتری داشته باشد.
همچنین می توانید یکی از لایه ها را کوتاه کنید تا به گردنتان بچسبد و لایه دیگر را بلند استفاده کنید.
این مدل گردنبند بر روی لباس های اسپرت جلوه زیبایی دارد. ضمنا فراموش نکنید که در فصل زمستان می توانید از این محصول بر روی بارانی یا پالتوی ساده خود استفاده کنید.
گردنبند های ساده بیشتر برای مهمهانی عصرانه و ساده استفاده می شود یا برای محیط خانه مناسب تر هستند
گردنبندهای سنگین و شلوغ نیز برای مهمانی های شب مناسب تر هستند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *