آنــون : خرید و فروش بدون واسطه

تبلیغات چیست؟

تبلیغات یا Advertising شکل غیر شخصی ترفیع است که از طریق رسانه های منتخب به مجرای فروش فرستاده می شود و تحت هر شرایطی لازم است که برند یا صاحب کسب و کار برای نمایش تبلیغات در زمان و مکان مناسب (رسانه و کانال های منتخب) پول پرداخت کند.

تبلیغات از مدت­ ها قبل به عنوان روشی برای ترفیع جمعی مورد استفاده قرار می گرفته که در واقع از طریق آن می توان یک پیام را به تعداد زیادی از مخاطبان برند رساند. اما به مرور زمان و افزایش رقابت این رویکرد ترفیع جمعی باعث بروز مشکل شد، چرا که افراد زیادی در معرض پیام تبلیغات قرار می گرفتند که حتی در گروه مخاطبان هدف هم قرار نداشتند، که نتیجه آن کاهش استفاده ی کارآمد از بودجه ترفیع بود.

اهداف اصلی تبلیغات (Advertising)

افزایش آگاهی از برند به منظور توسعه جایگاه برند در بازار هدف و فروش بیشتر
ترغیب کردن بازار هدف به انجام دادن آنچه که هدف از تبلیغات برند است. (در واقع هدف از تبلیغات ایجاد تشویق بازار هدف به امتحان محصول و یا خرید آن است. برند با انجام تبلیغات، بازار هدف را ترغیب به انجام عملی می نماید که هدف اصلی برند از تبلیغات بوده است.)
توسعه و تثبیت جایگاه برند در اذهان بازار هدف، جذب مخاطب بیشتر و جلوگیری از افزایش نرخ پرش مشتریان فعلی.

آنون چیست؟

آنـــون در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ توسط مجموعه فناوری اطلاعات میلاد راه اندازی گردید .هدف از ایجاد آنــون محیط امن برای خرید و فروش و برای نیازمندی ها کشور عزیزمون می باشد

در آنون می توانید بدون پرداخت حتی ۱ریال تبلیغات خود را به کل کشور معرفی نمایید و همچنین این سایت دارای پنل کاربری اختصاصی می باشد.
لطفا با حمایت های خود با ما در این راه کمک کنید.

اطلاعات سایت آنون

آدرس سایت: www.anoon.ir

شماره تماس پشتیبانی: ۰۴۴۴۶۲۶۲۳۴۷

صاحب امتیاز : مجموعه فناوری اطلاعات میلاد

سال تاسیس : ۱۳۹۸

هدف:  دسترسی آسان به فروشندگان و خریداران کالا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *